Hempmont

Hempmont to producent olejków konopnych o udowodnionym działaniu przeciwbólowy, antystresowym. Na stronie sklepu znajdują się olejki cbd, olejki cbg, susz konopny premium. Wszystko w przystępnych cenach oraz najwyższej jakości. Produkty znajdujące się w ofercie  zawierają dopuszczalne stężenie THC przez Unię Europejską oraz aktualne badania potwierdzające bezpieczeństwo produktów.

Dzięki wysoko jakościowym ekstraktom z konopii Firma Hempmont zapewnia dostawę olejków cbd, olejków cbg, olejków cbn i thcv o najwyższej skuteczności. 

Hempmont zajmuje się produkcją i konfekcją, zna etapy przetwarzania rośliny oraz finalnie – proces rozlewu gotowego oleju w szklane butelki. Jest producentem, nie pośrednikiem. Głównym założeniem jest racjonalizacja cen i dystrybucja najwyższej jakości olejków konopnych, wyraźnie poniżej obecnych cen rynkowych.

Wiele badań wskazuje jednoznacznie, że produkty z konopi zawierające kannabinoidy pomagają w walce ze stresem, lękiem, niepokojem, bezsennością, skupieniem, nudnościami, różnymi chorobami skóry, bólami mięśni i stawów oraz wieloma innymi dolegliwościami.

Strona sklepu z olejkami konopnymi: https://hempmont.pl/

W ofercie m.in:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*