“ORFEO” FUNDACJA IM. BOGUSŁAWA KACZYŃSKIEGO

orfeo

Fundacja Orfeo powołana przez Pana Bogusława pragnie kontynuować zaczęte przez niego dzieło. Chcemy wspierać i promować młode talenty, tworzyć koncerty, organizować widowiska, spotkania i recitale, aby nadal przybliżać piękno sztuki i rozbudzać w ludziach miłość do muzyki i sztuki, aby jak powiedział nasz patron… „Dzięki sztuce naprawdę warto było żyć.”

Pragniemy jednocześnie przybliżyć Państwu postać naszego patrona. Pokazać jakim był człowiekiem nie tylko podczas koncertów na galowo w muszce i surducie, ale także w domu. Chcemy pokazać dotąd niepublikowane zdjęcia, przybliżyć jego rodzinę, opowiedzieć o jego przyjaźniach, podróżach i marzeniach. O wszystkim co tworzył i co pozostawił po sobie i jak zapamiętali go inni.

Fundacja „Orfeo Fundacja Imienia Bogusława Kaczyńskiego” figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 9511125865. Firma ma numer REGON: 01253082300000. Krajowy Rejestr Sądowy (KRS) Spółki to: 0000174630.

Miejscowość, w której mieści się siedziba fundacji to Warszawa w województwie mazowieckim pod adresem: Marconich 1 lok. 6. Korespondencyjny kod pocztowy to: 02-954 Warszawa. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba fundacji to: 52.1702949N, 21.075146E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: fundacja@boguslaw-kaczynski.pl . Przedsiębiorstwo „Orfeo Fundacja Imienia Bogusława Kaczyńskiego” działa od lat w branży Stowarzyszenia, towarzystwa i związki. Więcej na https://orfeo.com.pl .

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*